Rezultate olimpiade, concursuri, 2018-2019


Nr.
Crt.
Olimpiada/ Concursul Nume şi prenume elev Clasa Premiul(punctajul) Profesor îndrumător
Școală Sector National
         1 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ MÎRŞANU ALEXANDRA IX I 76     BURUEANĂ ALEXANDRA
         2 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ ROMILA ILINCA SMARANDA IX I 85 CALIFICAT   BURUEANĂ ALEXANDRA
         3 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ PETRACHE THEODORA IX I 89 CALIFICAT   BURUEANĂ ALEXANDRA
         4 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ VOICU DARIA X  E 88 CALIFICAT   BURUEANĂ ALEXANDRA
         5 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ IORDACHI ŞTEFANIA ALEXANDRA X  E 82     BURUEANĂ ALEXANDRA
         6 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ MARCOCI ANA-ALEXANDRA X  E 85 CALIFICAT   BURUEANĂ ALEXANDRA
         7 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ CODREANU MARIA X  E 85 CALIFICAT   BURUEANĂ ALEXANDRA
         8 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ TACHE LUIZA CRISTINA X  E 85 CALIFICAT   BURUEANĂ ALEXANDRA
         9 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ DRAGOMIR ISABELA MARIA X  E 85 CALIFICAT   BURUEANĂ ALEXANDRA
       10 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ RUSU MARIUS IOAN X  A 82     MUNTEANU DAN
       11 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ TIMOFTE ALEXANDRA BEATRICE X  A 88 CALIFICAT CALIFICAT MUNTEANU DAN
       12 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ ION ANDREEA GRAȚIELA X  G 80     MUNTEANU DAN
       13 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ NICOLESCU ALEXANDRA X  G 87 CALIFICAT   MUNTEANU DAN
       14 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ TODERAȘCU ANA IULIA MIRUNA X  G 89 CALIFICAT   MUNTEANU DAN
       15 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ ANDREI DIANA MARIA X  H 78     MUNTEANU DAN
       16 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ MATACHE DENISA ANA MARIA X  H 80     MUNTEANU DAN
       17 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ SIMILEA DIANA MARIA X  H 81     MUNTEANU DAN
       18 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ IONESCU MARIA ALEXANDRA XI C 85 CALIFICAT   MUNTEANU DAN
       19 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ BADEA MARIA CEZARA IX 86 CALIFICAT   LAZARIUC RAMONA
       20 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ NICULAE MINA MARIA IX  I 100 CALIFICAT   ISPAS MARIA CAMELIA
       21 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ MIHAIL ELENA X   D 85 CALIFICAT   NEDELCU CARMEN
       22 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ DUMITRU MARIA X   D 80     NEDELCU CARMEN
       23 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ NEAGOE LIVIA X   D 85 CALIFICAT   NEDELCU CARMEN
       24 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ CONSTANTIN ANDREI X   D 90 CALIFICAT   NEDELCU CARMEN
       25 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ OSIAC IRINA X   D 80     NEDELCU CARMEN
       26 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ ȘICĂ ANDREI X   D 85 CALIFICAT   NEDELCU CARMEN
       27 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ COȘCA GEORGIANA X   D 80     NEDELCU CARMEN
       28 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ BADEA GABRIEL X   D 80     NEDELCU CARMEN
       29 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ ARCUȘI MARIA X   D 80     NEDELCU CARMEN
       30 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ RADU ANDREEA X   D 80     NEDELCU CARMEN
       31 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ TRANDAFIR PATRICIA X   D 85 CALIFICAT   NEDELCU CARMEN
       32 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ VOINEA VLĂDUȚ X   D 80     NEDELCU CARMEN
       33 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ BRATU MARA X   F 80     NEDELCU CARMEN
       34 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ STRÎMBEANU RADU X   F 85 CALIFICAT   NEDELCU CARMEN
       35 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ MARTAC ALINA X  F 80     NEDELCU CARMEN
       36 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ BERTEA IRENE ANTONIA XI H 75     BURUEANĂ ALEXANDRA
       37 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ PREDA ION NELU XI H 69     BURUEANĂ ALEXANDRA
       38 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ OBRETIN MIHAELA DENISA GABRIELA XI H 76     BURUEANĂ ALEXANDRA
       39 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ BURCIU IULIANA ANDREEA XII  H 85 CALIFICAT   ISPAS MARIA CAMELIA
       40 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ IONIȚĂ MĂDĂLINA GEORGIANA XII  H 88 CALIFICAT   ISPAS MARIA CAMELIA
       41 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ CHIȘAVU BIANCA XI E 85 CALIFICAT   NEDELCU CARMEN
       42 OLIMPIADA LECTURA CA ABILITATE DE VIAŢĂ NEAGU MARIA VICTORIA XI  G 85 CALIFICAT   BĂIAȘU IULIANA
       43 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA
TOPORAS MARIA VALENTINA
IX H 85 CALIFICAT   MUNTEANU DAN
       44 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA ROTARU MARIA IOANA IX 85 CALIFICAT   BĂIAȘU IULIANA
       45 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA STÂNGACIU LOREDANA ANDREEA IX 85 CALIFICAT   BĂIAȘU IULIANA
       46 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA SURDU ANDREEA LUISA XB 86 CALIFICAT   LAZARIUC RAMONA
       47 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA STOICA GEORGE CRISTIAN XC 74     LAZARIUC RAMONA
       48 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA LAZĂR LAURA IULIA IOANA X A 80     MUNTEANU DAN
       49 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA CHIȚU ANA MARIA X G 86 CALIFICAT   MUNTEANU DAN
       50 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA DELCEA ANDREEA X G 85 CALIFICAT   MUNTEANU DAN
       51 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA PEIA MARIA CORNELIA X G 92 CALIFICAT   MUNTEANU DAN
       52 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA ENE ANCA IONELA XII E 87 CALIFICAT   LAZARIUC RAMONA
       53 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA NEDELEA DARIA XII E 85 CALIFICAT CALIFICAT LAZARIUC RAMONA
       54 OLIMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA CÎRSTEA IOANA XII  D 85 CALIFICAT   FLORENTINA CRISTEA
       55 OLIMPIADA DE LINGVISTICA LAZARESCU ANDREEA DIANA XII F 57     CAMELIA ISPAS
       56 OLIMPIADA DE LINGVISTICA BULIGA ANTONIO LUCIANO X A 56     DAN MUNTEANU
       57 OLIMPIADA DE LINGVISTICA CARCAN CALIN ALEXANDRU X A 50     DAN MUNTEANU
       58 OLIMPIADA DE LINGVISTICA GHEORGHIU VLAD X A 56     DAN MUNTEANU
       59 OLIMPIADA DE LINGVISTICA STOICA MIHAIL CRISTIAN X A 50     IULIANA BAIASU
       60 OLIMPIADA DE LINGVISTICA OBOGEANU ANDREI ALEXANDRU X A 60     DAN MUNTEANU
       61 OLIMPIADA DE LIMBA ENGLEZA FAZA PE SCOALA 52 DE ELEVI CALIFICATI TOATE CLASELE   TOATA CATEDRA
       62 SPEAK OUT-FAZA LOCALA 20 ELEVI CALIFICATI TOATE CLASELE   NEATU ROXANA
DOSPINESCU MONICA
TOMESCU LIANA
       63 CUPA IERNII SAH 23.01.2019
UNIVERSITATEA CRESTINA DIMITRIE CANTEMIR
MIHAI SORIN
COSCA GEORGIANA PETRE SILVIAN NEGOITA ALEXIA
IX G
X D
IX D
IX A
    LOCUL 1
LOCUL 2
LOCUL 3
MENTIUNE
IRINA PETRESCU
IRINA LEMNEAN
       64 OLIMPIADA DE RELIGIE ALEXE NICOLE-IULIA IX C 70     OPRIŞA MIHAI
       65 OLIMPIADA DE RELIGIE ANDARACHE ALEXANDRA-NECTARIA XI D 98 CALIFICAT   MOISE FLORIN
       66 OLIMPIADA DE RELIGIE BACIU MARIA X A 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       67 OLIMPIADA DE RELIGIE BĂNICERU MIHAI-ALEXANDRU IX A 80     MOISE FLORIN
       68 OLIMPIADA DE RELIGIE BĂRĂSCU IOANA-LIVIA IX A 100 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       69 OLIMPIADA DE RELIGIE BONDAR IOANA XII E 85     OPRIŞA MIHAI
       70 OLIMPIADA DE RELIGIE CELEA-TIBERIU-EDWARD-GABRIEL XII E 70     MOISE FLORIN
       71 OLIMPIADA DE RELIGIE CÎRSTEA IOANA IX G 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       72 OLIMPIADA DE RELIGIE COCHECI IOANA-MARIA IX H 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       73 OLIMPIADA DE RELIGIE COVACI IOANA XI D 85     MOISE FLORIN
       74 OLIMPIADA DE RELIGIE CRISTESCU RAREŞ IX B 85     OPRIŞA MIHAI
       75 OLIMPIADA DE RELIGIE DINU ROBERT-ANDREI IX A 85     MOISE FLORIN
       76 OLIMPIADA DE RELIGIE GÂNDEA IONELA-ELENA IX E 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       77 OLIMPIADA DE RELIGIE GHEORGHE ANCA-ALEXANDRA IX H 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       78 OLIMPIADA DE RELIGIE ION ANDREEA-GRAŢIELA XI F 95 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       79 OLIMPIADA DE RELIGIE IONIŢĂ IULIA-GEORGIANA IX G 70     MOISE FLORIN
       80 OLIMPIADA DE RELIGIE KOVACS KARLA-ELENA XII I 95 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       81 OLIMPIADA DE RELIGIE MIHALACHE CORINA-ELENA XII I 80     OPRIŞA MIHAI
       82 OLIMPIADA DE RELIGIE MITU ANCA-ANDREEA IX F 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       83 OLIMPIADA DE RELIGIE MUSTEAŢĂ IOANA IX D 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       84 OLIMPIADA DE RELIGIE PEIA MARIA-CORNELIA X A 98 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       85 OLIMPIADA DE RELIGIE PETRACHE THEODORA X E 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       86 OLIMPIADA DE RELIGIE STAN MARIA-ANDREEA IX A 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       87 OLIMPIADA DE RELIGIE SURDU ANDREEA-LUISA IX G 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       88 OLIMPIADA DE RELIGIE ŞICĂ DRAGOŞ-ANDREI IX B 95 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       89 OLIMPIADA DE RELIGIE TOADER ALICE-ŞTEFANIA X H 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       90 OLIMPIADA DE RELIGIE ŢĂPESCU ANA-MARIA IX E 95 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       91 OLIMPIADA DE RELIGIE UNGUREANU ELISABETA IX H 90 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       92 OLIMPIADA DE RELIGIE VIDEANU ROBERT-CRISTIAN IX B 85     MOISE FLORIN
       93 OLIMPIADA DE RELIGIE VULPE REBECA-CRISTIANA IX D 95 CALIFICAT   OPRIŞA MIHAI
       94 OLIMPIADA DE ISTORIE IFRIM E. CĂTĂLINA IX G 60     CĂPLESCU IULIANA
       95 OLIMPIADA DE ISTORIE ŞERBAN G. ALEXANDRA MARINELA IX G 85 CALIFICAT   CĂPLESCU IULIANA
       96 OLIMPIADA DE ISTORIE CHIOSEAUA M. ANDREEA BIANCA IX H 60     DIȚĂ NICOLAE
       97 OLIMPIADA DE ISTORIE REPEDE M. ANDREI IX H 77     DIȚĂ NICOLAE
       98 OLIMPIADA DE ISTORIE DUMITRESCU F. ANDREI ERICK IX I 77     CĂPLESCU IULIANA
       99 OLIMPIADA DE ISTORIE ION M. DAN RADU IX I 69     CĂPLESCU IULIANA
     100 OLIMPIADA DE ISTORIE MIREA V.G. MARA CRISTIANA IX I 78     CĂPLESCU IULIANA
     101 OLIMPIADA DE ISTORIE ZLĂTARU M.C. ANDRA MARIA IX I 53     CĂPLESCU IULIANA
     102 OLIMPIADA DE ISTORIE DOICU IR. ANDREI  CORNEL X B 57     POPA VIORICA
     103 OLIMPIADA DE ISTORIE ENE D. MIHAI  DRAGOȘ X B 90 CALIFICAT   POPA VIORICA
     104 OLIMPIADA DE ISTORIE ION G. ANDREEA GRAŢIELA X G 78     POPA VIORICA
     105 OLIMPIADA DE ISTORIE TODERAŞCU M. ANA IULIA MIRUNA X G 72     POPA VIORICA
     106 OLIMPIADA DE ISTORIE CAZACU F. ANDREEA BIANCA X H 71     POPA VIORICA
     107 OLIMPIADA DE ISTORIE GÎDEA-SĂNDUŢU I. ŞTEFAN X H 73     POPA VIORICA
     108 OLIMPIADA DE ISTORIE NIŢĂ DO. IOANA ALEXANDRA X H 81     POPA VIORICA
     109 OLIMPIADA DE ISTORIE ŢOANCĂ G. VASILE ADRIAN XI F 62     CĂPLESCU IULIANA
     110 OLIMPIADA DE ISTORIE IVAN D. ALEXANDRA IOANA XI F 77     CĂPLESCU IULIANA
     111 OLIMPIADA DE ISTORIE MOLDOVAN A. ALEXANDRA VERONICA XI G 92 CALIFICAT   CĂPLESCU IULIANA
     112 OLIMPIADA DE ISTORIE PENCIU I. MARIA RALUCA XI G 93 CALIFICAT   CĂPLESCU IULIANA
     113 OLIMPIADA DE ISTORIE STOICA A.P. MIHAIL CRISTIAN XI G 66     CĂPLESCU IULIANA
     114 OLIMPIADA DE ISTORIE TUDORAN N. DOINA GABRIELA XI G 91 CALIFICAT   CĂPLESCU IULIANA
     115 OLIMPIADA DE ISTORIE BERTEA O.M. IRENE ANTONIA XI H 56     CĂPLESCU IULIANA
     116 OLIMPIADA DE ISTORIE COSAILĂ A. CRISTINA EUGENIA XI H 64     CĂPLESCU IULIANA
     117 OLIMPIADA DE ISTORIE GROŞEANU M. CRISTINA MIHAELA XI H 80     CĂPLESCU IULIANA
     118 OLIMPIADA DE ISTORIE PREDA N.  ION NELU XI H 78     CĂPLESCU IULIANA
     119 OLIMPIADA DE ISTORIE BOSTACĂ A. CRISTINA- ALEXANDRA XII G 58     CĂPLESCU IULIANA
     120 OLIMPIADA DE ISTORIE MATEI G. ANA MARIA GABRIELA XII G 89 CALIFICAT   CĂPLESCU IULIANA
     121 OLIMPIADA DE ISTORIE NANCIU M. MARIA GEORGIANA XII G 89 CALIFICAT   CĂPLESCU IULIANA
     122 OLIMPIADA DE ISTORIE BARBU M. ALEXANDRU CRISTIAN XII H 89 CALIFICAT   DIȚĂ NICOLAE
     123 OLIMPIADA DE ISTORIE IORDACHE M. ROBERT GABRIEL XII H 85 CALIFICAT   DIȚĂ NICOLAE
     124 OLIMPIADA DE BIOLOGIE NICA M. RADU-ŞTEFAN IX E 86
CALIFICAT
    DOBRA ELENA
     125 OLIMPIADA DE BIOLOGIE DIACONU I. IOANA TEODORA IX E 80
CALIFICAT
    DOBRA ELENA
     126 OLIMPIADA DE BIOLOGIE DUMITRESCU   B.A. BOGDAN ANTONIO IX F 74
CALIFICAT
    DOBRA ELENA
     127 OLIMPIADA DE BIOLOGIE COSTACHE  C. ELENA ALBA DELIA IX F 71
CALIFICAT
    URDEA CARMINA
     128 OLIMPIADA DE BIOLOGIE CIOBANU M. MARIA IX E 70
CALIFICAT
    URDEA CARMINA
     129 OLIMPIADA DE BIOLOGIE DINIŢĂ  I. COSMINA NICOLA IX C 70
CALIFICAT
    URDEA CARMINA
     130 OLIMPIADA DE BIOLOGIE CORŞOREANU  I.D. MIHNEA-ALEXANDRU IX C 70
CALIFICAT
    URDEA CARMINA
     131 OLIMPIADA DE BIOLOGIE VIDEANU  V.A. ROBERT CRISTIAN IX C 63     URDEA CARMINA
     132 OLIMPIADA DE BIOLOGIE CORNEL  C.E. IONATAN IX C 59
 
    URDEA CARMINA
     133 OLIMPIADA DE BIOLOGIE CIUREZ  G.L. ANDREI-GABRIEL IX B 58     URDEA CARMINA
     134 OLIMPIADA DE BIOLOGIE ANIŢEI  M. EMANUELA IX E 52
 
    DOBRA ELENA
     135 OLIMPIADA DE BIOLOGIE TOMESCU L.N. ANCA-IOANA IX G 47
 
    VOICU MARINA
     136 OLIMPIADA DE BIOLOGIE GRIGORE C. MARIA-ALEXANDRA IX G 40     VOICU MARINA
     137 OLIMPIADA DE BIOLOGIE RĂDUŢĂ C. ANA RUXANDRA IX F 40
 
    URDEA CARMINA
     138 OLIMPIADA DE BIOLOGIE IONIŢĂ F. IULIA-GEORGIANA IX C 36
 
    URDEA CARMINA
     139 OLIMPIADA DE BIOLOGIE DRAGOMIR C.S. MARIA-ISABELA X E 84
CALIFICAT
    URDEA CARMINA
     140 OLIMPIADA DE BIOLOGIE MANEA S. ANTONIU OVIDIU X B 82
CALIFICAT
    DOBRA ELENA
     141 OLIMPIADA DE BIOLOGIE BĂNICERU A.C. MIHAI ALEXANDRU X C 81
CALIFICAT
    URDEA CARMINA
     142 OLIMPIADA DE BIOLOGIE DINCĂ  L. ANDREEA NATALIA X C 70
CALIFICAT
    URDEA CARMINA
     143 OLIMPIADA DE BIOLOGIE POPESCU  F. DANIELA CRISTINA X B 70
CALIFICAT
    DOBRA ELENA
     144 OLIMPIADA DE BIOLOGIE ARCUŞI  D. MARIA-GHERGHINA X D 62     URDEA CARMINA
     145 OLIMPIADA DE BIOLOGIE CAZACU  M. COZMIN ANDREI X F 54     DOBRA ELENA
     146 OLIMPIADA DE BIOLOGIE COSTACHE O. ARTEMISA ŞTEFANIA X B 51     DOBRA ELENA
     147 OLIMPIADA DE BIOLOGIE BADEA E. GABRIEL X D 46     URDEA CARMINA
     148 OLIMPIADA DE BIOLOGIE OSIAC   I. IRINA X D 45     URDEA CARMINA
     149 OLIMPIADA DE BIOLOGIE BRATU   L.D. MARA X F 43     DOBRA ELENA
     150 OLIMPIADA DE BIOLOGIE BURCEA MARTHA-ŞTEFANIA X E 42     URDEA CARMINA
     151 OLIMPIADA DE BIOLOGIE NWAOCHA DENNIS-IKECHUKWU XI E 75     DOBRA ELENA
     152 OLIMPIADA DE BIOLOGIE OLTEANU B.N. ALICE MARIA XI F 54     URDEA CARMINA
     153 OLIMPIADA DE BIOLOGIE CHIRULESCU S. TEEA XI E 45     DOBRA ELENA
     154 OLIMPIADA DE BIOLOGIE RĂDOI M.O. ENA XI F 36     URDEA CARMINA
     155 OLIMPIADA DE BIOLOGIE DIACONESCU  GH. DIANA XII F 42     DOBRA ELENA
     156 CONCURSUL DE CHIMIE ”LAZĂR EDELEANU” ZAHARIA NICUȘOR ALEXANDRU IX C   73 PUNCTE – PREMIUL III   SHAJAANI IULIANA
     157 CONCURSUL DE CHIMIE ”LAZĂR EDELEANU” LIXANDRA ADRIANA IX F   61 PUNCTE – MENȚIUNE   SHAJAANI IULIANA
     158 CONCURSUL DE CHIMIE „LAZAR EDELEANU” RISTEA ALEXANDRU X E   MENTIUNE   DUMITRESCU IULIANA
     159 SESIUNE DE COMUNICĂRI ŞTIINŢIFICE – FIZICA, CHIMIA, BIOLOGIA – ŞTIINŢE ALE NATURII NEACȘU IULIA XII F   MENȚIUNE – ETAPĂ REGIONALĂ   SHAJAANI IULIANA
DUMITRESCU IULIANA
     160 SESIUNE DE COMUNICĂRI ŞTIINŢIFICE – FIZICA, CHIMIA, BIOLOGIA – ŞTIINŢE ALE NATURII VĂLCU CORINA XII E   MENȚIUNE – ETAPĂ REGIONALĂ   SHAJAANI IULIANA
DUMITRESCU IULIANA
     161 PSIHOLOGIE STAN D.MARIA ANDREEA X H  
8.50
 
    ULETE FLORIN
     162 SOCIOLOGIE MATEI G. ANA MARIA GABRIELA XII G 9.00  
 
 
 
LINTE MIHAELA
     163 SOCIOLOGIE GHEORGHE O. DENISA ANDRADA XI G 8.50  
 
 
 
LINTE MIHAELA
     164 ECONOMIE SEREA M.GEORGIANA MADALINA XII G 8.50  
 
 
 
 
RADU MIRELA MAGDALENA
     165 FILOSOFIE BOSTACĂ A. CRISTINA XII G 9.00  
 
  RADU MIRELA MAGDALENA
     166 OLIMPIADA DE INFORMATICĂ BOSTAN  ANDREI GABRIEL XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     167 OLIMPIADA DE INFORMATICĂ LAZĂR ANDREI-ȘTEFAN XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     168 OLIMPIADA DE INFORMATICĂ MICUDĂ ANDREI XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     169 OLIMPIADA DE INFORMATICĂ NICOLAE TUDOR-IULIAN XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     170 OLIMPIADA DE INFORMATICĂ PIETROIANU BOGDAN CONSTANTIN XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     171 OLIMPIADA DE INFORMATICĂ ANTON ALEXANDRU XII A PARTICIPA-
RE
    MIHAI RODICA GABRIELA
     172 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI BOSTAN  ANDREI GABRIEL XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     173 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI LAZĂR ANDREI-ȘTEFAN XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     174 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI MICUDĂ ANDREI XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     175 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI NICOLAE TUDOR-IULIAN XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     176 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI PIETROIANU BOGDAN CONSTANTIN XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     177 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI ANTON ALEXANDRU XII A CALIFICAT     MIHAI RODICA GABRIELA
     178 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI DUMITRACHE FLAVIAN X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     179 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI MOCANU RADU X A PARTICIPA-RE     BOBOC EUGENIA
     180 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI PELMUŞ FLORIAN VASILE X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     181 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI RUSU MARIUS IOAN X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     182 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI ȚUȚUIANU SIMON CRISTIAN X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     183 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI GHEORGHIU DORU VLAD X A PARTICIPA-
RE
    BOBOC EUGENIA
     184 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI CARCAN CĂLIN ALEXANDRU X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     185 OLIMPIADA DE INFORMATICA DUMITRACHE FLAVIAN X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     186 OLIMPIADA DE INFORMATICA MOCANU RADU X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     187 OLIMPIADA DE INFORMATICA PELMUŞ FLORIAN VASILE X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     188 OLIMPIADA DE INFORMATICA DUMITRU BOGDAN MIHAI X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     189 OLIMPIADA DE INFORMATICA ȚUȚUIANU SIMON CRISTIAN X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     190 OLIMPIADA DE INFORMATICA GHEORGHIU DORU VLAD X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     191 OLIMPIADA DE INFORMATICA CARCAN CĂLIN ALEXANDRU X A CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     192 OLIMPIADA DE INFORMATICA CIACU ANDREI GEORGE COSTIN XI B CALIFICAT     BOBOC EUGENIA
     193 OLIMPIADA DE INFORMATICA ANTOFI VLADIMIR IX A CALIFICAT     DIMITRIU RODICA
     194 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI ANTOFI VLADIMIR IX A CALIFICAT     DIMITRIU RODICA
     195 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI TEODORESCU COSTIN
 
IX A PARTICIPA
RE
    DIMITRIU RODICA
     196 OLIMPIADA DE INFORMATICA RAȚĂ VLAD DANIEL IX B CALIFICAT     CAZACU NINA
     197 CENTRUL DE PREGĂTIRE PENTRU PERFORMANȚĂ ÎN INFORMATICĂ-BUCUREȘTI RAȚĂ VLAD DANIEL IX B CALIFICAT     CAZACU NINA
     198 OLIMPIADA SPORTULUI SCOLAR – TENIS DE MASA PETRACHE THEODORA
SERBAN DIANA
IX I
X C
  I
II
(AMBELE CALIFICATE MUNICIPIU)
PETRESCU IRINA
     199 OLIMPIADA SPORTULUI SCOLAR – BASCHET FETE SPATARU IRINA 11E, BADEA CATALINA 11D, DUNA STEPHANIE 9B, NEMUC ANDREA 9C, STANESCU IOANA 11B, CHITEV MIRUNA 10G, CATANA-NEGREANU ANA 11C, CONSTANTIN MARIA 10C, CREANGA ANDREEA 10E IX-XII   II PETRESCU IRINA
     200 OLIMPIADA SPORTULUI SCOLAR – VOLEI FETE TOMOSOSCHI DIANA 12G, PARASCHIV SILVIA 11C, BUICA ALEXIA 9H, SIMION INGRID 9H, SOARE ANA-MARIA 9B, RADULESCU DENISA 10D, PREDA CLARA 10G, MARIN DENISE 9D, TRANDAFIR PATRICIA 10D IX-XII   III PETRESCU IRINA
     201 OLIMPIADA SPORTULUI SCOLAR – VOLEI BAIETI  
CIOBANU SEBASTIAN 11D, CIUCA PAUL 11G, MANOLE ALEXANDRU 12C, DUMITRU VALENTIN 12C, BALASOIU VLAD 10B, BULIGA ANTONIO 10A, POPA LUCA 11B, CATANA-NEGREANU ANDREI 10B, BEJGU RARES 10B, STANCIU EDUARD 12D
IX-XII   MENTIUNE PETRESCU IRINA
     202 CUPA IERNII SAH- ORGANIZATOR UNIV. CRESTINA „DIMITRIE CANTEMIR” MIHAI SORIN 9G, COSCA GEORGIANA 10D, CALIN SILVIAN 9D, NEGOITA ALEXIA 9A IX-X    I, II, III SI MENTIUNE PETRESCU IRINA
     203 OLIMPIADA SPORTULUI SCOLAR – CROS SOVAR ALEXIA 10F X F   III DUMITRESCU ELENA
     204 OLIMPIADA SPORTULUI SCOLAR – SAH FETE SI BAIETI MARICA RUXANDRA 11C, NEGOITA BIANCA 9A, COSCA GEORGIANA 10D IX-XI   I, II SI III
CALIFICATI MUNICIPIU
DUMITRESCU ELENA
     205 OLIMPIADA SPORTULUI SCOLAR – BASCHET BAIETI COMAN LUCIAN 11C, NELEPCU ANDREI 10B, STAN ANDREI 10E, IVANOV VLAD 10E, SOTIR ANTONIO 10E, TODA TUDOR 9A, TEODORESCU COSTIN 9A, PARASCHIV VLAD 10D, DUMITRU VLAD 9E, GRANCEA RADU 9E
 
IX-XI   III DUMITRESCU ELENA
     206 MARATONUL RAIFFEISEN- CURSA ADOLESCENTILOR ȘOVAR ALEXIA 10F XF   II DUMITRESCU ELENA
     207 CONCURS NATIONAL « PASAREA MAIASTRA », LICEUL PETRILA, JUD HUNEDOARA CHITU ANA-MARIA, MUSCALU IULIA XG       VISINEANU TEODORA